Ambulantní péče

Provádíme ambulantní diagnostickou a léčebnou lékařskou péči v oboru kardiologie a částečně i v oboru vnitřního lékařství pro dospělou klientelu a mládež.

Oblast našich ambulantních vyšetření zahrnuje širokou škálu kardiologických onemocnění: arteriální hypertenze, ischemická choroba srdeční, srdeční selhání, vrozené vývojové vady srdeční a ostatní onemocnění srdce včetně vyšetření rizikových skupin sportovců (prevence náhlých úmrtí ve sportu).

Provádíme rychlou ambulantní diagnostiku a dle nálezu i rychlou ambulantní léčbu kardiologického onemocnění. V případě potřeby zajišťujeme následné diagnostické vyšetření a léčbu naším specialistou v akreditovaném lůžkovém zdravotnickém zařízení.

Provádíme preventivní zátěžová kardiologická vyšetření. Zjišťujeme závažnost postižení oběhového aparátu a stanovujeme riziko komplikací oběhového systému při sportovním a profesním přetížení.

Pro bezpečné provádění preventivních pohybových programů stanovujeme limity oběhových parametrů, tepové frekvence a krevního tlaku.

Pro jednotlivce doporučíme charakter a intenzitu pohybové zátěže.

Ambulantní diagnostiku kardiologických onemocnění provádíme vedle běžného fyzikálního vyšetření těmito přístrojovými vyšetřeními:

Základní 12-ti svodové klidové EKG

Diagnostický cíl: záchyt arytmií, ostatních anomálií EKG obrazu - srdeční ischemie, jizvy po infarktu myokardu a další široké spektrum změn EKG.

Komplexní echokardiografické vyšetření (2D, CFM)

Diagnostický cíl: vedle běžných srdečních postižení zjišťujeme i morfologické myokardiální postižení, které může být příčinou náhlého úmrtí při sportovním přetížení.

Holterovské vyšetření EKG (24-48 hodin)

Diagnostický cíl: zachycujeme všechny typy arytmií, včetně maligních, které mohou být příčinou náhlého úmrtí a to i u mladých lidí při nebo po sportovním přetížení.

Tonoport - holterovské (24-48 hodin) monitorování krevního tlaku

Diagnostický cíl: zjišťujeme průběžné hodnoty krevního tlaku mimo naší ambulanci - zachycujeme anomální hodnoty krevního tlaku ve dne i v noci - zachycujeme např. počínající stadia arteriální hypertenze, kontrolujeme efekt medikace při léčbě arteriální hypertenze, zjišťujeme hodnoty TK při závratích, krátkodobých poruchách vědomí.

Základní spirometrické vyšetření

Diagnostický cíl: zjišťujeme závažnost ventilačního plicního postižení při kombinaci plicního a kardiologického onemocnění.

Základní biochemické vyšetření

Zajišťujeme základní biochemické vyšetření, vyšetření krevního obrazu, moči + sediment. Základní vyšetření je možné doplnit o podrobnější laboratorní vyšetření (např. blok endokrinologický, blok - podrobné lipidové spektrum, autoimunitní blok, serologie hepatitid, HIV a další vyšetření dle diagnostické potřeby).

Chci se objednat

Objednejte se ke svému lékaři on-line bez čekání prostřednictvím webu Návštěvalékaře.cz

OBJEDNAT

Ordinační hodiny

Na Dlouhém lánu 11
Praha 6

Pondělí

8:00 - 17:00

17:00 - 18:00
(on-line bez čekání)

Úterý

8:00 - 14:00

14:00 - 15:00
(on-line bez čekání)

Středa

8:00 - 18:00

Čtvrtek

8:00 - 16:00

Pátek

neordinujeme

VÍCE

Aktuality

Telemonitoring krevního tlaku

Telemonitoring krevního tlaku.

28.07.2019

Jiné odborné informace

Vážení klienti, vážení přátelé. Na tomto místě Vám bude naše ordinace přinášet informace o nových léčebných postupech a další odborné informace, které se týkají péče o Vaše zdraví.

10.02.2017

Archiv

Vážení přátele kardiologická ambulance MUDr. Čamka spolu s Centrem trvalého zdraví Cordues připravuje pro nadcházející sezonu opět cyklus koncertů.

24.03.2014

VÍCE

KARDIOLOGICKÁ AMBULANCE

MUDr. René Čamek - vedoucí oddělení

  CZE ENG RUS

Kardiologie Na Dlouhém lánu 11 | budova Cordeus - 2. patro | 160 00 | Praha 6

Kontaktujte nás

tel.: +420 251 097 216

mail: camek@kardiologie-camek.cz