Komplexní kardiologická péče

Ústavu preventivního a sportovního lékařství zajišťuje komplexní ambulantní a lůžkovou kardiologickou péči. Ambulantní kardiologickou péči poskytuje tým našich pracovníků v budově Cordeus - Na Dlouhém lánu 11, Praha 6. Lůžkovou kardiologickou péči zajišťujeme prostřednictvím našich specialistů - konzultantů v akreditovaných lůžkových zařízeních v Ústřední vojenské nemocnici Střešovice, ve Fakultní nemocnici Motol, v nemocnici Na Homolce a v nemoci Milosrdných sester Karla Boromejského Pod Petřínem. Proč vybrat právě nás?

Předností našeho pracoviště je i následující nabídka kardiologické péče a programů:

Nabízíme preventivní kardiologickou péči. Provádíme funkční kardiologická vyšetření se stanovením rizika budoucího kardiovaskulárního onemocnění. Doporučujeme léčebná režimová i farmakologická opatření cílená na minimalizaci pravděpodobnosti vzniku kardiovaskulárních onemocnění.

Pro rekreačně sportující populaci stanovujeme individuální program pohybových a výživových aktivit se stanovením zátěžových limitů a výživových doporučení.

V místě našeho působení v budově Cordeus v Praha 6, pořádáme kulturně společenské akce s cílem psychosomatického ovlivnění některých kardiovaskulárních onemocnění.

Odbornost a specializace

Naše sestry vstřícně komunikují s pacienty v několika světových jazycích (angličtina, ruština, němčina).

Naši lékaři jsou uznávanými kardiologickými odborníky nejenom v ČR, ale i v zahraničí.

Hot line, stálá služba

Máte akutní kardiologický problém? Naše stálá telefonická poradna, určená pro klienty registrované v programu BASIC a COMFORT, poskytuje 24 hodin denně telefonickou konzultaci s našimi kardiology.

Sledování času vyšetření

Už žádné čekání v ambulanci. On line objednání na našich internetových stránkách zajišťuje vyšetření ve vámi zvoleném čase pro registrované klienty v programu BASIC a COMFORT (viz PDF Ceník)  a nebo za jednorázový příplatek 500,- Kč.

Echokardiograf

Čekárna

Kardiologickou péči zajišťuje tým našich specialistů :

Vedoucí ambulance

Konzultanti

Klientská sekce

Login

Heslo

Založit účet

Ordinační hodiny

Na Dlouhém lánu 11
Praha 6

Pondělí

8:00 - 17:00

17:00 - 18:00
(on-line bez čekání)

Úterý

8:00 - 14:00

14:00 - 15:00
(on-line bez čekání)

Středa

8:00 - 18:00

Čtvrtek

8:00 - 16:00

Pátek

neordinujeme

VÍCE

Chci se objednat

Objednejte se ke svému lékaři on-line bez čekání pomocí našeho kalendáře.

OBJEDNAT

Aktuality

Koncerty

Vážení přátele kardiologická ambulance MUDr. Čamka spolu s Centrem trvalého zdraví Cordues připravuje pro nadcházející sezonu opět cyklus koncertů.

24.03.2014

Odborné informace

Vážení klienti, vážení přátelé. Na tomto místě Vám bude naše ordinace přinášet informace o nových léčebných postupech a další odborné informace, které se týkají péče o Vaše zdraví.

10.02.2014

VÍCE

KARDIOLOGICKÁ AMBULANCE

MUDr. René Čamek - vedoucí oddělení

  CZE ENG RUS

Kardiologie Na Dlouhém lánu 11 | budova Cordeus - 2. patro | 160 00 | Praha 6

Kontaktujte nás

tel.: +420 251 097 216

mail: camek@kardiologie-camek.cz

Call centrum