Náplň činnosti kardiologické ambulance

NÁPLŇ ČINNOSTI PRACOVIŠTĚ MUDr.Čamka

Pracoviště provádí komplexní diagnostiku a ambulantní léčbu širokého spektra kardiologických a interních onemocnění, která jsou často s kardiologickými onemocněními spojena. V případě nezbytné hospitalizace, tuto realizujeme prostřednictvím našich spolupracovníků - konzultantů na akreditovaných pražských kardiologických klinikách ( Ústřední vojenská nemocnice Střešovice, Nemocnice Na Homolce, Fakultní nemocnice Motol, nemocnice Milosrdných sester K. Boromejského). Léčebně preventivní činnost v oboru kardiologie a vnitřního lékařství provádíme pro dospělou klientelu a částečně pro mládež (ne pro děti). Poskytujeme péči klientům se zdravotním pojištěním u všech zdravotních pojišťoven ČR.

Občané cizí státní příslušnosti pracující v ČR, kteří mají uzavřenou smlouvu o poskytování komplexní zdravotní péče u některé ze zákonem určených českých pojišťoven (PVZP, Maxima, Slavia, Uniqa) jsou ošetřeni v plném rozsahu dle smluvních podmínek po předložení platného průkazu pojištěnce.

Ostatní klienti, kteří výše uvedená zdravotní pojištění uzavřena nemají, jsou ošetřeni v potřebném rozsahu dle ceníku výkonů. Služby v oboru kardiologie a vnitřního lékařství včetně krevních odběrů provádíme v nově adaptované budově bývalé polikliniky. Vyšetření provádíme dle potřeby ve spolupráci i s ostatními ambulantními specializovanými zdravotnickými zařízeními, která jsou umístěna ve stejné budově (chirurgie, ortopedie, gynekologie, kožní oddělení , oční oddělení)

Chci se objednat

Objednejte se ke svému lékaři on-line bez čekání prostřednictvím webu Návštěvalékaře.cz

OBJEDNAT

Ordinační hodiny

Na Dlouhém lánu 11
Praha 6

Pondělí

8:00 - 17:00

17:00 - 18:00
(on-line bez čekání)

Úterý

8:00 - 14:00

14:00 - 15:00
(on-line bez čekání)

Středa

8:00 - 18:00

Čtvrtek

8:00 - 16:00

Pátek

neordinujeme

VÍCE

Aktuality

Telemonitoring krevního tlaku

Telemonitoring krevního tlaku.

28.07.2019

Jiné odborné informace

Vážení klienti, vážení přátelé. Na tomto místě Vám bude naše ordinace přinášet informace o nových léčebných postupech a další odborné informace, které se týkají péče o Vaše zdraví.

10.02.2017

Archiv

Vážení přátele kardiologická ambulance MUDr. Čamka spolu s Centrem trvalého zdraví Cordues připravuje pro nadcházející sezonu opět cyklus koncertů.

24.03.2014

VÍCE

KARDIOLOGICKÁ AMBULANCE

MUDr. René Čamek - vedoucí oddělení

  CZE ENG RUS

Kardiologie Na Dlouhém lánu 11 | budova Cordeus - 2. patro | 160 00 | Praha 6

Kontaktujte nás

tel.: +420 251 097 216

mail: camek@kardiologie-camek.cz